Naše nabídka

Master franchisová konference v Praze 15.11.2017 představí nové franchisové koncepty!

Konference získala významné ocenění České asociace franchisingu jako nejlepší akce roku 2016 „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice“. Je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo cca. 600 zájemců o franchising a představeno bylo více než 75 nových franchisových systémů.

Datum konání: 15.11.2017 v době od 10:00 - 17:00 hodin

Místo konání: Slovanský dům - Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1

Organizátor konference: společnost AVEX systems, s.r.o. a

Konference je určena pro zájemce o franchisové podnikání a nákup master franchisových nebo franchisových licencí prezentovaných systémů pro Českou a Slovenskou republiku.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem a investovat do atraktivních značek.

„Přítomnost zástupců hned několika franchisových koceptů ze zahraničí nabízí velkou příležitost především pro zájemce o samostatné podnikání, malé a středně velké podnikatele, jakož i manažery firem, jak získat informace o významných globálně působících značkách a stát se jejich partnery“ uvádí jeden z pořadatelů této akce Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Zde jsou příklady franchisových systémů, které plánují vstup na český a slovenský trh a které budou v rámci konference představeny účastníkům a zájemcům o franchisové licence: IDdesign, Dánsko – síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu. Do skupiny patří i síť JYSK. Anticafé - inovativní franchisový koncept specifických kaváren z Francie. Boco, Francie - důkaz toho, že i fast food může být kvalitní, chutný a lákavý pro zákazníky. Marco Aldany - jednička na španělském trhu kadeřnictví a salónů krásy. NOA NOA – velmi úspěšný dánský franchisový koncept v oblasti dámského odívání. Park Lane, Švédsko – známá síť prodejen s módním odíváním s celosvětovou působností. HITIO Gym, Norsko – sportovní a fitness-kluby pro celou rodinu se zaměřením na sebeobranu. Logiscool, Maďarsko – franchisová síť škol pro děti od 6 let s nabídkou všeho co souvisí s počítači a programováním. Dale Carnegie, USA – světová jednička v oblasti vzdělávání manažerů firem. Expense Reduction Analysts, Velká Británie – nevětší poradenská společnost na světě se zaměřením na snižování provozních nákladů společností. Bottega Verde a glossip, Itálie – síť prodejen velmi známých značek přírodní kosmetiky. Tiroler, Rakousko - formou mobilních prodejních stánků je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Německa, Rakouska a Švýcarska. Další franchisové systémy, které konference představí, budou postupně doplňovány na webu: www.masterkonference.cz.

Pokud Vás tato výjimečná událost zaujala a máte zájem se jí zúčastnit, máte možnost se zaregistrovat prostřednictvím internetových stránek: www.masterkonference.cz  případně e-mailem: ales.tulpa@avexsystems.eu.  Na webových stránkách www.avexsystems.eu získáte rovněž další informace k této na českém a slovenském trhu ojedinělé akci. Internetové stránky www.veletrhfranchisingu.cz Vám více představí veletrh franchisových systémů, které již působí na českém a slovenském trhu. Tato akce se bude konat souběžně s konferencí a Summitem týdne ve stejný den, tj. 15.11.2017 ve Slovanském domě v Praze. Organizátorem veletrhu je společnost Profit system franchise services s.r.o.

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde